Marek Nobis Photography

“When people ask me what equipment I use – I tell them my eyes.”

Marek Nobis.

 

Wykonuję zdjęcia naturalne, swobodne, reportażowe – takie, które pokazują prawdziwe emocje. Dzięki odpowiedniemu retuszowi uwydatniam najważniejsze momenty, sprawiając aby nie zakłócały ich zbyt przesycone i nienaturalne barwy.

Moją ofertę kieruję do świadomego i wymagającego klienta, który może oczekiwać ode mnie indywidualnego i profesjonalnego podejścia.

Potrzebujesz zdjęć produktowych, pamiątkowej sesji, a może modowego lookbooka? Gwarantuję, że otrzymasz ode mnie zdjęcia, jakich oczekujesz!

Dzięki świeżemu spojrzeniu i odpowiedniej perspektywie potrafię uchwycić niebanalne momenty i sprawić, by zdjęcia przykuwały uwagę i zapadały w pamięć na dłużej.

 

Marek Nobis. Od urodzenia mieszkam w Opolu. Specjalizuję się w fotografii portretowej i reportażach. Jestem także fascynatem fotografii analogowej. Moje sesje ukazywały się między innymi na łamach miesięcznika CKM.

„Przesadnie niestandardowe kadry stosują ludzie, którzy nie potrafią przy użyciu prostych środków zrobić zdjęcia, które ktoś zauważy” – Alex Webb